Google+

Artojų varžybos

2014/07/22

„Agroservisas LT“ yra dažnas švenčių, varžybų bei parodų dalyvis. Liepos antrą savaitę sudalyvavome net dvejose artojų varžybose, kurių metu pristatėme Hattat traktorių bei draugiškoje aplinkoje pabendravome su ūkininkais.

Pakruojo r., liepos 10 d. įvyko jau penktosios artojų varžybos, kuriose šiemet varžėsi net 15 artojų. Varžybos vyko tradicinių plūgų bei apverčiamų plūgų kategorijose:

  • Tradicinių plūgų kategorijoje nugalėtoju tapo Audrius Plerpa;
  • Apverčiamų plūgų – Vilius Janeliūnas.

Puikiai pasirodžiūsį V. Janeliūną, visų varžybų metu palaikėme ir mes bei apdovanojome puikiomis atminimo dovanomis. Džiugu, kad jaunieji artojai nė kiek nenusileidžia turintiems daugiametę patirtį.
Liepos 11 d. „Agroservisas LT“ dalyvavo Šalčininkų rajono artojų varžybose, kuriose sugebėjimus demonstravo geriausi savo srities specialistai. Dėl geriausio artojo vardo varžėsi 10 vyrų. Visi dalyviai pasirodė puikiai, o geriausiu artoju buvo išrinktas S. Parfimovič, kuriam atiteko puikios rėmėjų dovanos. „Agroservisas LT“ varžybų metu turėjo savo favoritą – E. Novickį, kuris pademonstravo puikius įgūdžius arimo lauke, o jam už tai buvo įteiktos mūsų dovanos.
Likome maloniai nustebinti varžybų organizatorių draugiškumu ir puikiu priėmimu. Džiaugiamės gerais atsiliepimais apie Hattat traktorių ir vis augančiu klientų skaičiumi!