Google+

Artojų varžybos bei Žemdirbių vasaros šventė

2014/06/30

 

UAB „Agroservisas LT“ yra nuolatinis parodų bei švenčių dalyvis. Dalyvaudami parodose kiekvieną kartą įgyjame vis daugiau patirties, įsigiliname į klientų poreikius ir taip užtikriname, kad traktoriaus pirkėjas gaus geriausią variantą.

Birželio 20 d., UAB „Agroservisas LT“ dalyvavo Arimo varžybų šventėje, kurios metu Skuodo rajonui buvo pristatytas Hattat traktorius. Šventėje dalyvavo šauniausi artojai iš visos Lietuvos, taip pat vyko koncertas, vaišės bei kitos pramogos.

Ilgus metus mūsų įmonė prekiavo Belarus traktoriais, tačiau keičiantis klientų poreikiams pradėjome prekiauti naujesniais ir stipresniais Hattat traktoriais. Visgi nepamirštame savo ištimiausių klientų - dalyviams, kurie arimo varžybose dalyvavo su Belarus traktoriais, dovanojome kuponus įsigyti Belarus traktoriaus atsarginių detalių. Džiaugiamės, kad tiek metų buvote mūsų klientais bei tikimės, kad ir ateityje bendradarbiausime.

Birželio 27 d., Gudelių k., Šiaulių r., vyko Žemdirbių vasaros šventė, kurios metu buvo artojų varžybos, skutikų šou, technikos ekspozicija, žemdirbiškos rungtys bei kitos linksmos pramogos. Modernios technikos ekspozicijoje buvo ir Hattat traktorius, kuris sulaukė didelio lankytojų dėmesio. Hattat stendas buvo itin populiarus tarp šventės dalyvių, o gerai nuotaikai nesutrukdė net lietus. Šventės metu netrūko linksmų žaidimų - mūsų įmonė taip pat kvietė lankytojus dalyvauti viktorinoje ir laimėti prisiminimo dovanėlių.

Šventės dalyvius nudžiuginome ne tik dovanėlėmis, bet ir gera naujiena – po apsilankymo Hattat Tarim gamykloje, Hattat traktoriui nuspręsta suteikti 5 metų garantiją! Tai itin džiugi naujiena mūsų klientams.