Google+

HATTAT TARIM gamyklos atstovų susitikimas Turkijoje

2016/02/25

Vasario 19-21 d. Antalijoje įvyko ​HATTAT TARIM gamyklos atstovų susitikimas. Jame dalyvavo gamyklos atstovai iš viso pasaulio. Kaip oficiali traktorių HATTAT atstovė Lietuvoje susitikime dalyvavo UAB „Agroservisas LT“, į šį susitikimą deleguodama du savo komandos narius.

 

Susitikimo metu gražius ir įkvepiančius žodžius savo atstovams skyrė HATTAT TARIM gamyklos generalinis direktorius Erdoganas Duysenas. Vėliau buvo pristatyti HATTAT TARIM gamyklos 2015 m. traktorių pardavimų rezultatai, pagerbti ir apdovanoti visi susitikime dalyvavę traktorių Hattat pardavėjai, aptartos tolesnės plėtros galimybės ir galimo bendradarbiavimo idėjos. Po oficialios dalies visi susitikimo dalyviai turėjo galimybę pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi prekiaujant traktoriais HATTAT.

Žvelgiant į praėjusius metus, yra kuo pasidžiaugti! HATTAT TARIM gamyklos traktorių pardavimai 2015 m. vėl augo. Taigi traktoriai HATTAT pasaulinėje rinkoje tampa stipriais konkurentais kitų prekės ženklų traktoriams. Ir šioje vietoje HATTAT TARIM gamykla neketina sustoti. Vienas pagrindinių tikslų 2016 m. ir toliau lieka esamų traktorių modelių tobulinimas bei naujų kūrimas. Tikimės visus šiuos teigiamus pokyčius greitu metu galės įvertinti ir mūsų klientai.