Google+

„DRIFTO“ čempionatas Kėdainiuose!

2014/04/24
 
 

Balandžio 19 d., šeštadienį, Kėdainių aerodrame buvo surengtas „DSDC“ gatvės „DRIFTO“ čempionatas.

 

Itin populiariame renginyje dalyvavo 53 adrenalino mėgėjai, o žiūrovų skaičius siekė net 3 tūkstančius! Lenktynėse netrūko nei greičio, nei emocijų, nei įspūdingų reginių.

 

Susumavus kvalifikacijos ir atkrintamųjų rezultatus, nugalėtojų trejetukas pasiskirstė taip:

  • I vieta - Artūras Ravluškevičius,
  • II vieta – Darius Kepežinskas,
  • III vieta – Ignas Danoravičius.

 

 

 

 

Nugalėtojai pademonstravo puikią koordinaciją bei gebėjimą kontroliuoti šoninį slydimą. Reikėtų pabrėžti, kad šioje techninėje sporto šakoje, kiekviena iš čempionate dalyvavusių mašinų yra rankų darbo šedevras, o varikliai išvysto net iki 400 arklio galių. Čempionato metu demonstruojami gebėjimai yra tik maža dalis darbo, kuris yra įdedamas komandos ruošiant automobilį.

 

Pasipuošęs HATTAT.LT logotipu, čempionate dalyvavo ir vienas iš didžiausių šio sporto gerbėjų - Julius Vižinis, kuris susumavus kvalifikacijos ir atkrintamųjų rezultatus užėmė garbingą 8 vietą. Lenktynių dieną Julių lydėjo skaičius 13 - jo vairuojamas automobilis - Nissan 200sx s13, startinis numeris – 13, kvalifikacijos rezultatas taip pat 13!

 

 

Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie talentų ugdymo bei užsibrėžtų tikslų siekimo. Laukiame ir tolesnių varžybų bei dar geresnių rezultatų!