Google+

Jauniesiems ūkininkams aktuali informacija

2016/06/06

 

Jau greitai, nuo liepos 1 d., jaunieji ūkininkai galės kreiptis paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. Paraiškos bus priimamos NMA iki liepos 29 d. Numatoma paramos suma vienam projektui – 40 000 Eur be pridėtinės vertės mokesčio.

 

Nepraleiskite progos pasinaudoti šia Europos Sąjungos (toliau ES) struktūrinių fondų parama ūkio kūrimui. Įsigykite ES darbo saugos ir ekologijos reikalavimus atitinkantį traktorių HATTAT A110 ir jo padedami padidinkite savo ūkio veiklos efektyvumą bei konkurencinį pranašumą kitų žemės ūkio subjektų atžvilgiu.

O jei Jums trūksta žinių ES paramos jauniesiems ūkininkams įsisavinimo klausimais ar reikia pagalbos rengiant paraišką šiai paramai gauti, drąsiai kreipkitės į mus. Mūsų įmonė jau daug metų padeda savo klientams rengiant ES paramos projektus. Nuolat domimės naujausiais teisės aktų, reglamentuojančių paramos teikimą, reikalavimais, konsultuojamės su geriausiais šios srities žinovais Lietuvoje. Todėl visuomet esame pasirengę Jums padėti.

Paramos klausimais konsultuoja:

Direktorė Rūta Misevičienė

Tel. 8-615-51861

r.miseviciene@dzeirana.lt