Google+

Ką pasėsi...2014

2014/04/15

 

Balandžio 3-5 dienomis, Aleksandro Stulginskio Universiteto teritorijoje įvyko paroda „Ką pasėsi...2014“. Tai kiekvieną pavasarį vykstanti Tarptautinė žemės ūkio paroda, kurioje šiemet buvo daugiau nei 500 dalyvių, o lankytojų skaičius viršijo 90 tūkst.! Daugiausiai dėmesio parodos metu buvo skirta žemės ūkio technikai, tačiau netrūko ir smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų.

Kasmetinėje parodoje dalyvavome ir mes - „Agroservisas LT“. Parodos metu pristatėme naujieną Lietuvos rinkoje – turkiškus, puikios kokybės Hattat traktorius, kurie sulaukė didelio parodos lankytojų dėmesio. Galime pasidžiaugti, kad mūsų stendas buvo itin populiarus, žmonės noriai domėjosi Hattat traktorių privalumais ir džiaugėsi, kad Lietuvoje atsirado traktorius, kurio kokybė lenkia kainą.

Lankytojai turėjo galimybę apžiūrėti įvairius Hattat traktorių modelius - 79, 82, 92 bei 102 arklio galių. Taip pat praeivių dėmesį traukė traktorius paruoštas miško darbams bei traktorius su frontaliniu krautuvu.

Džiaugiamės sėkmingai įvykusia paroda bei gausiu lankytojų skaičiumi. Hattat traktorius – naujesnis ir stipresnis - tiems, kurie siekia dirbti su kokybiška ir patikima technika.