Google+

Paroda "Baltijos miškai 2014"

2014/05/20

Gegužės 15-17 d. Bugenėlių miške, Ukmergės rajone, jau trečiąjį kartą įvyko tarptautinė miškininkystės paroda „Baltijos miškai 2014“. Parodos metu buvo pristatyta įvairi miško technika, surengtas seminaras skirtas biokuro gamybai bei pardavimui, taip pat dalyviai rungėsi medvėžių operatorių ir medienvežių operatorių vairuotojų varžybose. Šiemet parodoje buvo per 60 dalyvių, kurie pademonstravo aukščiausios klasės miško darbams skirtą techniką.

Parodoje dalyvavome ir mes - UAB „Agroservisas LT“ ir UAB „MMC Forest“. Kartu įmonės pristatė puikų derinį darbui miške – apkaustytą Hattat traktorių bei Palms miško priekabą. Hattat traktorius – puikus pasirinkimas darbui miške dėl savo manevringumo, puikaus matomumo bei matmenų.

Parodos metu lankytojams pademonstravome Hattat traktorių, kurį pagal specialų UAB „Miškinta“ užsakymą apkaustė UAB "Hansa Flex Hidraulika". Į traktorių įmontuotas hidromanipuliatoriaus skirstytuvas, pritaikyta valdymo konsolė, taip pat patogiai perdaryta operatoriaus sėdynė, kuri apsisuka 360 laipsniu.

Miško darbams paruoštas Hattat traktorius bei Palms miško priekaba sulaukė didelio lankytojų dėmesio. Tai puikus derinys norintiems dirbti su kokybiška ir patikima technika.