Google+

Paroda "Ką pasėsi... 2017"

2017/04/03

2017 m. kovo 30 – balandžio 1 d. Aleksandro Stulginskio Universitete įvyko 22-oji Tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2017". Parodoje dalyvavo 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. 19 kompanijų atvyko iš užsienio – Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Čekijos, Ukrainos, Švedijos.

 

UAB "Agroservisas LT" - nuolatinė šios pavasarinės žemės ūkio parodos dalyvė šiemet lankytojams pristatė itin daug technikos naujovių. 

Pirmajame įmonės stende parodos lankytojai galėjo išvysti ne tik šalies žemės ir miškų ūkio atstovams jau gerai žinomus traktorius HATTAT C3080 ir A110, bet ir iš arčiau apžiūrėti vos prieš kelias savaites Lietuvoje pasirodžiusį itin modernų ir komfortišką 102 AG traktorių HATTAT T4100.

 

Gausaus parodos lankytojų dėmesio sulaukė ir itališkas šlaitinis smulkintuvas TMC 1900, Lenkijos įmonės "AGROLAND" pagaminti diskiniai skutikai Titanum Standart bei tos pačios šalies gamintojo SONAROL gaminami padargai frontaliniams krautuvams.

Antrajame stende UAB „Agroservisas LT“ pristatė naują savo veiklos sritį - prekybą naudotais traktoriais ir naudotų traktorių įsigijimo užsienyje paslaugas.

 

Džiaugiamės, kad dalis parodos lankytojų ne tik pasinaudojo galimybe geriau susipažinti su įmonės siūloma produkcija, bet ir sudarė itin naudingus žemės ūkio ir komunalinės technikos įsigijimo sandorius.