Google+

T serijos HATTAT traktoriai – platus galios pasirinkimas su 5 metų garantija

2020/05/05
Printer Friendly, PDF & Email

„Ūkių darbo rezultatai tiesiogiai priklauso ne tik nuo turimų žinių, bet ir nuo naudojamos technikos kokybės ir patikimumo. Niekam nepatinka technikos prastovos darbymečio įkarštyje, ypač kai klimato sąlygos tokios neprognozuojamos. Technika turi veikti tinkamai tiek dieną, tiek naktį“ – teigia bendrovės „Agroservisas LT“ direktorius Valdemaras Jacikas.

 

 

Atsinaujinę ir sustiprėję HATTAT traktoriai

Pažangūs, į darbo produktyvumą orientuoti ūkiai visuomet ieško patikimų, patvarių, įvairiems darbams tinkančių traktorių. Visas šias savybes puikiai atitinka naujos kartos HATTAT T serijos traktoriai, apjungiantys T4100 DT ir T4110 DT modelius.

T serijos traktoriai gaminami taikant pažangiausias technologijas, keliant aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo reikalavimus. Traktoriai atitinka visus ekologijos reikalavimus, yra itin manevringi ir lengvai valdomi. Ilgesnė ratų bazė puikai paskirsto traktoriaus svorį, pagerina sukibimą su paviršiumi.

Traktoriai į Lietuvą atgabenami visiškai sukomplektuoti ir paruošti darbui. Turtingame bazinės komplektacijos įrangos sąraše – oro kondicionierius, oro kompresorius, papildoma keleivio sėdynė, platūs ratai, papildomi priekinių ir galinių ratų svoriai. Ir tai tėra tik keletas T serijos traktorių išskirtinių savybių, dėl kurių verta rinkti šį traktorių. 

Ilgaamžiai, didesnės galio varikliai

HATTAT T serijos traktoriai gaminami su pažangiais 3,4 ltr ir 4,4 ltr darbinio tūrio „Perkins“ varikliais. Varikliuose įmontuotas turbokompresorius, praktiškas ir lengvai valomas sauso tipo „Powercore“ oro filtras didina variklio našumą ir tarnavimo laiką. Variklis išlieka maksimaliai efektyvus atlikdamas net didelės galios reikalaujančius darbus, puikiai dirba be įsikišimo šimtus valandų.

Variklio galia, priklausomai nuo sumontuotos kuro sistemos, T4100 DT modelio traktoriuose siekia nuo 102 iki 127 AG. T4110 DT modeliai su „Common rail“ įpurškimo sistema pasiekia 113 AG galią. Atsižvelgiant į žemės struktūrą, 1 ha suarti traktoriai sunaudoja 14–18 l dyzelino. Lengviems darbams sąnaudos siekia 8 l, tempiant 10 t priekabą – apie 11 l degalų.

 

Patogus ir saugus važiavimas

Visuose T serijos traktoriuose variklio galia ratams perduodama per dvidiskę sauso tipo sankabą ir pilnai sinchronizuotą 24+24 pavarų dėžę su reverso funkcija. Platus pavarų diapazonas su „Hi-Shift“ funkcija leidžia pasirinkti optimalų greitį važiavimui keliu (iki 42 km/val.) ar dirbant. Priekiniai ratai, valdomi dvipusiu vairo cilindru, užtikrina lengvą traktoriaus vairavimą ir manevravimą, o 4 varantieji ratai ir diferencialo blokavimo pavara suteikia puikią trauką ir važiavimo komfortą. Transmisija pasižymi itin tyliu veikimu. Visa tai kartu su puikia kabinos amortizacija pagerina operatoriaus aplinką, sumažina jo nuovargį, leidžia darbus atlikti lengviau,  sparčiau, suvartojant mažiau kuro.

 

Galinga ir lengvai valdoma hidraulika

T serijos traktoriuose sumontuotas nepriklausomas dvigubo veikimo (540/540E/1000) GTV, 4 europinės hidraulinės poros, našus hidrosiurblys (iki 64 l/min), įdiegtas elektroninis gylio, aukščio, nuleidimo greičio valdymas. Trijų taškų prikabinimo mechanizmas užtikrina iki 4500 kg keliamąją galią, o priekinio tilto leistina apkrova leidžia traktoriui puikiausiai dirbti su 2 200 kg keliamosios galios frontaliniais krautuvais. Dėl patogaus prikabinimo mechanizmo išdėstymo, atlikdamas manevrus, operatorius gali nekliudomai matyti galinį prikabinimo mechanizmą ir padargų prijungimo taškus. 

 

Ypatingas komfortas ir visapusis matomumas

HATTAT T serijos traktoriai pasižymi inovatyviu dizainu. Nuožulnus variklio dangtis, didelis priekinis stiklas, panoraminės durys užtikrina išskirtinį matomumą. Operatorius gali netrukdomai stebėti aplinką net dirbant su frontaliniu krautuvu ar uždarose patalpose. Kabinoje visi valdikliai ir sąsajos išdėstyti taip, kad juos būtų patogu naudoti. Patogi, reguliuojama operatoriaus sėdynė, prie operatoriaus vairavimo padėties prisitaikantis vairas, lengvai valdomos pavarų perjungimo svirtys palengvina važiavimą laukuose ar keliu. Patobulinta kabinos konstrukcija ir amortizacija neleidžia kabinai judėti į priekį ir atgal spaudžiant akceleratorių ar stabdant, izoliuoja konstrukcines detales nuo įtampos ir sumažina skleidžiamą triukšmą. Kondicionavimo, šildymo ir audiosistema operatoriaus darbą paverčia komfortišku bet kuriuo metų laiku.

 

 

Pritaikytas darbui su įvairia įranga ir padargais

T serijos traktorius galima komplektuoti su frontaliniu krautuvu, kitais operatoriaus poreikius atitinkančiais prietaisais bei įranga. Traktorius gali dirbti su įvairiais žemės dirbimo padargais ir agregatais, nebijo didelių apkrovų, ekstremalių klimato ir dirvožemio sąlygų. Dėl universalios hidraulikos traktorius puikiai pritaikomas augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiuose. Dėl gero pravažumo, manevringumo, lygaus traktoriaus korpuso šiuos traktorių renkasi ir komunalinių paslaugų bei miškininkystės sektoriai.

 

Išskirtinė 5 metų kokybės garantija

Traktoriai HATTAT yra puikiai užsirekomendavę Lietuvos ūkiuose. Per eilę metų jie buvo patikrinti įvairiuose darbuose, atlaikė ne vieną sudėtingą išbandymą. Dėl traktoriaus patvarumo ir ilgaamžiškumo šiems traktoriams teikiama viena ilgiausių kokybės garantijų Lietuvoje – 5 metai.

Kaip žemdirbiai pastebi, įvertinus HATTAT traktoriaus kainą, techninio aptarnavimo išlaidas, kuro sąnaudas bei garantijos trukmę, traktoriaus 1000 valandų kaštai sumažėja iki 30 proc., palyginti su kitais tokio pat galingumo ir komforto traktoriais. O greta to dar siūlomas ir visas paketas kitų naudų:

 

• Garantinė ir pogarantinė priežiūra technikos buvimo vietoje;

• Galimybė gauti pakaitinį traktorių per 48 val. ir dirbti be jokių prastovų;

• Galimybė rinktis papildomą įrangą (frontalinį krautuvą ir kt.);

• Detalių įsigijimas tiesiai iš detalių sandėlio Lietuvoje;

• Galimybė pasinaudoti palankiomis finansavimo sąlygomis.

 

Norite gauti individualų HATTAT pasiūlymą? Puiku!

Mus rasite: Maironio g. 78C, Raseiniai, tel. Nr. +370 615 51865, +370 686 55213