Google+

ZANON ateina į Lietuvą

2016/08/03

UAB „Agroservisas LT“ plečia savo veiklą ir pradeda prekiauti vieno didžiausių Italijos gamintojų – ZANON įmonės – žemės ūkio technikos padargais ir elektriniais įrankiais.

 

ZANON įmonė – viena inovacijų diegimo lyderių. Įmonė didelį dėmesį skiria moksliniams tyrimams, darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Todėl įmonė pajėgi kasmet pristatyti novatoriškus, aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, naujausiomis technologijomis bei ypatingu dizainu pasižyminčiu gaminius už konkurencingą kainą.

 

ZANON įmonės tikslas - gaminti kokybišką ir modernią žemės ūkio techniką bei įrankius, įtinkančius net išrankiausiems klientams. Toks požiūris į klientą lemia, kad įmonė, įkurta dar 1964 m., šiuo metu sėkmingai eksportuoja savo gaminius į daugiau nei 60 šalių, kuriose ją atstovauja virš 2000 distributorių. Įmonės gamyklos plotas siekia 25000 kv.m. Metiniai įmonės pajėgumai siekia daugiau nei 50 000 padargų. Įmonei priklauso daugiau kaip 40 tarptautinių patentų.

 

Pagrindinės ZANON įmonės veiklos kryptys:

  1. padargai, tinkantys smulkiems ir stambiems ūkiams, miškininkystės ir komunalinių paslaugų įmonėms (žoliapjovės, mulčeriai ir kt.);

  2. aplinkai draugiški elektriniai įrankiai profesionalams (sekatoriai, pjūkleliai ir kt.).

 

ZANON įmonės gaminiai - spausti čia.

 

ZANON įmonės pasiūlymai Lietuvoje - skiltyje Naujienos.