Google+

Po apmokymų Hattat Tarim gamykloje - 5 metų garantija!

2014/06/25

Įsibėgėjus Hattat traktorių prekybai, gegužės 20-23 dienomis keturi mūsų darbuotojai buvo pakviesti į apmokymus Hattat Tarim gamykloje, Turkijoje, kurių metu buvo susipažinta su Hattat traktoriaus servisu.

Apmokymus vedė geriausi savo srities specialistai gamykloje. Siekiant, kad visi klausimai susiję su servisu būtų aiškiai atsakyti, pagrindiniai detalių mazgai buvo perrenkami stebint mūsų mechanikams, todėl galime užtikrinti, kad Hattat traktoriaus servisas nenuvils nei vieno pirkėjo.

Apmokymuose itin didelis dėmesys buvo skiriamas transmisijos surinkimui, remontui bei reguliavimui, hidraulikos remontui, stabdžių veikimui. Susipažinimas su traktoriaus servisu prasidėjo nuo apsilankymo metalo ceche, kuris yra laikomas vienu iš švariausių bei moderniausių Europoje. Net 80% traktoriaus detalių pagamina ir surenka pati gamykla, tai įrodo, kad šis traktorius yra surenkamas tik iš itin kokybiškų detalių. Taip pat buvo aplankytas detalių apdirbimo cechas bei Hattat traktorių surinkimo konvejeris. Apmokymų metu mūsų darbuotojai įsitikino kokybišku darbų atlikimu bei tikslumu.

Iš apmokymų grįžę mechanikai džiaugėsi ne tik paprastu traktoriaus remontu, bet ir traktoriaus kokybe, lenkiančia kainą. Po apsilankymo gamykloje nekyla jokių abejonių dėl Hattat traktoriaus patikimumo, todėl buvo priimtas vieningas sprendimas dėl garantinio laikotarpio pratęsimo. Nuo šiol Hattat traktorius su 5 metų garantija! Esame užtikrinti, kad Hattat traktorius nenuvils pirkėjų, todėl klientų patogumui drąsiai galime suteikti ilgesnį garantinį laikotarpį.